پویش #یک_کلاف_تا_مهربانی

poyeshkolah

⛄️❄️☃❄️⛄️❄️☃❄️⛄️❄️☃❄️⛄️❄️☃❄️☃❄️⛄️❄️☃❄️⛄️❄️☃❄️⛄️❄️☃❄️☃❄️⛄️❄️

پویش یک کلاف تا مهربانی با هدف بافت سیصد کلاه و شال‌گردن برای کودکان کار و محلات حاشیه به راه افتاده است تا حمایتی باشد از طرح « یلدا در کوچه ‌های فقر» جمعیت امام علی که برای سال سوم در گرگان اجرا می‌شود.
این طرح در شب یلدا که به عنوان یکی از شب‌های مهم در فرهنگ خانواده‌های ایرانی محسوب می‌شود، با حاضر شدن در کنار تعدادی از کودکان کار و محلات حاشیه و برگزاری برنامه‌های شاد و متنوع و همچنین اجرای آیین‌های مرسوم، بر آن است شبی گرم و متفاوت را برای این فرزندانمان رقم بزند.

در این آیین، هم برای عزیزانی که در جشن حاضر می‌شوند و هم برای دیگر کودکانی کار و محرومی که از قبل شناسایی شده‌اند پکیج‌هایی متناسب با این شب اهدا می‌شود.

این پکیج‌ها شامل اقلام ذیل می‌باشند: کلاه، شال‌گردن، دستکش، انار، تنقلات شب یلدا (آجیل و شیرینی و شکلات و …) و یک وعده غذای گرم.

می‌خواهیم با پویش #یک_کلاف_تا_مهربانی سهم کوچکی در تهیه بعضی از اقلام این پکیج داشته باشیم و شادی شب یلدایمان را با این کودکان شریک شویم.

مهلت تحویل بافت‌ها تا ۲۸ آذرماه می‌باشد و فرزندانمان دختران و پسران ۸ تا ۱۸ سال هستند.

آدرس تحویل: خ ایرانمهر، ابوذر یکم، انتهای کوچه، پلاک ۱۰، خانه‌ی علم جمعیت امام علی گرگان تلفن :۳۲۴۲۰۴۰۶

در صورت تمایل به همکاری درتهیه دیگر اقلام این پکیج نیز می‌توانید با آی دی تلگرام : @IAPSRS و یا شماره تلفن ۰۹۰۱۰۵۰۷۳۸۰ در تماس باشید.

گره می‌زنیم کلاف همدلی را از دل‌هایمان به دل‌های این کودکان، یکی زیر … یکی رو … یکی زیر … یکی رو …

#یک_کلاف_تا_مهربانی
#یلدا_در_کوچه_های_فقر

کانال جمعیت  : GorganSosaPoverty

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *